Wynajmujemy RudeBoya na imprezy firmowe, zamknięte (18-tki, 40-tki), spotkania klasowe i inne przyjęcia... napisz do nas maila lub zadzwoń - poli@rudeboyclub.pl - bogate MENU. RUDEBOY CLUB posiada własne nagłośnienie i oświetlenie znakomicie nadające się na tego typu imprezy. Klub organizuje również koncerty, imprezy, konferencje, bankiety i przyjęcia. Ceny alkoholi i napojów na takich imprezach są specjalnie ustalone są w promocyjnych cenach tak, aby każdy mógł wypić litry swoich ulubionych napojów nie tracąc przy tym fortuny.

  UWAGA ! ZMIANA DAT KONCERTÓW.

Ze wzgledu na wydane decyzcje administracyjne, związane z koronawirusem informujemy, że wszystkie najbliższe, czyli do dnia 24 maja b.r., zaplanowane imprezy i koncerty w klubie Rudeboy zostają przeniesione na inne, nowe terminy. Proszę śledzić i sprawdzać nasze wydarzenia. Wszystkie nowe terminy oraz pozostałe szczegóły, dotyczące każdego z przeniesionych koncertów, podawane będą przez nas w opisach wydarzeń, na naszej stronie, w dziale kalendarium lub w wydarzeniu na FB. Wszytkie zakupione przez Was bilety, dokonane rezerwacje, uzyskane zaproszenia, wygrane wejściówki z konkursów itp, zachowują ważnośc. Koncerty nie zostały odwołane. Wszystkie szczegóły i informacje dotyczące każdego z koncertów, podamy w opisach, w szczegółach tych wydarzeń, na naszej stronie w dziale kalendarium lub bezpośrednio jako posty na FB.  

Pozostałe imprezy i wydarzenia, zaplanowane na terminy późniejsze (po 26 kwietnia) zachowuja swoją ważność, chyba że kolejne decyzje administracyjne spowodują zmianę i tych, nastepncyh terminów. Jestesmy w kontakcie ze wszystkimi organizatorami, zespołami i artystami. Nikt nie chce odwoływac koncertów i imprez, prosimy w ich imieniu o zachowanie spokoju. Jeśli komuś, nie bedzie pasował nowy termin, będzie miał prawo do zwrotu pieniędzy za bilet, można będzie to zrobić w miejscach, gdzie zakupiony został przez Was taki bilet.

P.S.  Do końca życia starczy nam sił na prowadzenie "Rudeboy-a" - trochę cierpliwości Wasi ulubieńcy zagrają. Pamiętajcie jednak, że wykonowców jest sporo, a weekendów jest niestety ograniczona ilość w miesiącu!! Napiszcie rekomendację na naszej stronie lub na naszym FACEBOOOKu, obserwujcie nas na naszym INSTAGRAMIE , oznaczejcie nas i klikajcie "Lubię to" ... na FB ! 

2020-06-10
NOWY TERMIN! Kartky Bilety już w sprzedaży!
2020-06-22
Zmiana terminu! SUBZERO (hardcore, USA), ADDITIONAL TIME (hardcore, DE), GOOD LOOKIN' OUT (hardcore)
2020-07-11
NOWY TERMIN! Bitwa o Bielsko vol 11
2020-07-16
MDC (hardcore/punk, USA) plus inni