Wynajmujemy RudeBoya na imprezy firmowe, zamknięte (18-tki, 40-tki), spotkania klasowe i inne przyjęcia... napisz do nas maila lub zadzwoń - poli@rudeboyclub.pl - bogate MENU. RUDEBOY CLUB posiada własne nagłośnienie i oświetlenie znakomicie nadające się na tego typu imprezy. Klub organizuje również koncerty, imprezy, konferencje, bankiety i przyjęcia. Ceny alkoholi i napojów na takich imprezach są specjalnie ustalone są w promocyjnych cenach tak, aby każdy mógł wypić litry swoich ulubionych napojów nie tracąc przy tym fortuny.

 UK SUBS, Bulbulators i Castet... w Rudeboy'u!!!

27.01.2019 zapraszamy na koncert legendy punk rocka UK SUBS! U.K.Subs dotychczas nagrali ponad 19 studyjnych albumów, niezliczoną ilość singli i płyt koncertowych. Ponadto Charliemu i jego kolegom z zespołu udało się dokonać tego czego nie zrobił wcześniej żaden inny zespół - wydać albumy w kolejności alfabetycznej od A do Z. Puliczność rozgrzeją Bulbulators oraz Castet. Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł - w dniu koncertu na bramce.
PRACA : Poszukujemy pracowników do obsługi baru i klubu podczas koncertów. Jeśli interesuje Was muzyka i chcecie mieć możliwość, poznania muzyków, artystów, zgłoście się do nas. Interesują nas osoby, którym zależy na dłuższej współpracy. Oferty zawierające CV (ze zdjęciem), prosimy przesyłać pocztą elektroniczną  z dopiskiem: "obsługa koncertów" na adres:  poli@rudeboyclub.pl . W dokumentach  prosimy o umieszczenie  klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw Nr.133 Poz.883"

P.S.  Do końca życia starczy nam sił na prowadzenie "Rudeboy-a" - trochę cierpliwości Wasi ulubieńcy zagrają. Pamiętajcie jednak, że kapel jest sporo, a weekendów jest ograniczona ilość w miesiącu!!  Napiszcie w księdze gości lub na naszym FACEBOOOKu, jak Wam się podobało, kto ma jakieś foty itp. KLIKAJCIE "Lubię to" ... NA FB !!!

2019-01-20
Imperial Age (RU, Symphonic Metal) Bilety jeszcze w sprzedaży!
2019-01-25
Słoń Mutylator
2019-01-26
Besatt, Mordor, Hate Them All Sound of Liberation
2019-01-27
UK SUBS, Bulbulators, Castet