2019-12-12 19:00
The Sixpounder
Killer King 2019 Tour
Cena: 25,00 Szczegóły
The Sixpounder w Bielsku-Białej

Gościnnie:
+ Across The Shade
+ My Own Abyss
+ Infliction

18:30 ? drzwi
19:00 ? 19:30 ACROSS THE SHADE [30min]
19:45 ? 20:15 INFLICTION [30min]
20:30 ? 21:00 MY OWN ABYSS [30min]
21:15 THE SIXPOUNDER

Bilety w cenie: I Pula: 20 PLN, II Pula 25 przedsprzedaż / 35 PLN w dniu koncertu.
miejsca stojące
----------------
Internetowa sprzedaż biletów przez http://rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet została zakończona. Bilety będą jeszcze dostępne w dniu koncertu przed wejsciem do Klubu.

Bilety:
https://ticketclub.pl/artysci/the-sixpounder-406/
http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet
--------------------------------------

Facebook: https://www.facebook.com/TheSixpounder/
YouTube: https://www.youtube.com/user/TheSixpounderBand
Strona internetowa: www.thesixpounder.com

THE SIXPOUNDER na koncertowej trasie "Killer King 2019 Tour"!

Czołowy przedstawiciel polskiej sceny groove i melodic metalu ? zespół THE SIXPOUNDER ogłasza obszerną jesienno-zimową trasę koncertową pod kryptonimem "Killer King 2019 Tour". Formacja zapowiada wykonanie na żywo premierowego materiału z nadchodzącego wydawnictwa ?Killer King Volume 1? wzbogaconego o wybór najmocniejszych muzycznych petard z dotychczasowego dorobku wrocławskiej grupy!

Począwszy od roku 2008 roku THE SIXPOUNDER dorobił się miana jednej z najciężej pracujących i oddanych scenie metalowej formacji w Polsce Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół ma za sobą trzy pełnometrażowe wydawnictwa w klimatach groove, new metal, melodic death i thrash, udział w prestiżowych festiwalach pokroju "Wacken Open Air" czy "Przystanek Woodstock" oraz kilka obszernych tras koncertowych u boku takich formacji jak Decapitated, Acid Drinkers czy Vader.

Potencjał THE SIXPOUNDER oraz ich trudną do jednoznacznego zaszufladkowania mieszankę ciężkich odmian rocka od groove poprzez thrash do melodyjnego death metalu docenił również wybitny producent Daniel Bergstrand, znany ze współpracy z takimi zespołami jak: Dimmu Borgir, Behemoth, In Flames, Meshuggah, Decapitated czy Soilwork.

Zespół jest również twórcą trzech oryginalnych utworów do kinowego hitu ?Gotowi na wszystko: Exterminator?, w reżyserii Michała Rogalskiego, którego premiera odbyła się w styczniu 2018 roku. Utwór "Time To Kill" jest przewodnim motywem muzycznym filmu, czyli swoistym hitem filmowego Exterminatora. Dwa dodatkowe utwory - "Time To Kill" oraz "Figure It Out" zamykają ścieżkę dźwiękową obrazu a w filmie wykorzystano ponadto fragmenty utworu i teldysku "Burn" z albumu "The Sixpounder".

Goście specjalni oraz supporty trasy zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Szczegółowa rozpiska tournee poniżej, a do działu w koncertach już teraz zachęcamy wszystkich wielbicieli potężnego metalowego brzmienia, nawałnicy i melodii spod znaku dokonań In Flames, Parkway Drive, Papa Roach czy Five Finger Death Punch!
--------
ACROSS THE SHADE
Zespół powstał w Katowicach w połowie 2014 roku a jego muzykę można określić jako Melodic Death Metal lub Winter Metal. Dźwięki i tematyka tekstów formacji oscyluje wokół ciemności, smutku, poczucia straty oraz nierozłącznego związku człowieka z naturą. Na początku kwietnia 2017 światło ujrzało pierwsze oficjalne wydawnictwo pt. "Winter Is Coming EP" zawierające 3 autorskie kompozycje. Od tego czasu ACROSS THE SHADE ma na koncie dziesiątki występów i wciąż intensywnie koncertuje.
ACROSS THE SHADE w sieci:
http://acrosstheshade.pl
Facebook: https://www.facebook.com/AcrossTheShadepl/
Bandcamp: https://acrosstheshade.bandcamp.com
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCmYJ-fbVZdObRZz1vJcibdQ
----
INFLICTION powstał w 2011 roku w Bydgoszczy a jego skład tworzy czterech muzyków, którym największą radość sprawia tworzenie muzyki spod szyldu groove metal. Formacja ma na koncie demo ?Low Distance Boom?, mini-album ?Blame The Sun? z 2013 roku oraz pełnometrażowe wydawnictwo ?Revolution Machine? (2018) zarejestrowane w Invent-Sound Studio we współpracy z Jackiem Miłaszewskim (m.in. Acid Drinkers, Hunter).

Krążek ten, nasycony potężnym brzmieniem i indywidualnym charakterem zbiera wszędzie doskonałe recenzje, a WY o sile INFLICTION przekonacie się już wkrótce podczas dziesięciu wspólnych koncertów trasy ?Killer King Tour 2019?.

https://www.facebook.com/inflictionpl/
https://www.youtube.com/user/Inflictionpl
https://www.instagram.com/inflictionpl/
---
MY OWN ABYSS to metalcore?owa formacja z Krakowa założona w 2016 roku, będąca m.in. finalistą festiwalu ?Rock in Mińsk 2018? oraz zwycięzcą Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rockowych ?Error 2018? w Barczewie. Grupa ma na koncie promowany singlem ?Break This Chains? debiutancki ?Abyss Ep? z grudnia 2018 roku.
Muzycy od samego początku swojej działalności z wielką determinacją są nastawieni na granie koncertów, podczas których przekazują solidną porcję metalcore?owej energii z dodatkiem elektronicznej świeżości.
Więcej o zespole pod poniższymi linkami:

www.myownabyss.com
https://www.facebook.com/MyOwnAbyss/
https://www.instagram.com/myownabyss
https://myownabyss.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/user-125216656
https://www.youtube.com/myownabyss
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2019-12-13 19:00
Zeppelinians
Tribute to Led Zeppelin
Cena: 40,00 Szczegóły
Czy myśleliście kiedyś aby znaleźć się na koncercie Led Zeppelin? Teraz wiemy, że szanse na to aby zobaczyć Zeppelinów na żywo są znikome. Można za to posłuchać ich muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Zeppelinians.
Zeppelinians to zespół, który powstał z miłości do muzyki Led Zeppelin. Założony przez czołowych trójmiejskich muzyków w 2016 roku, od początku 2017 roku z powodzeniem koncertuje w klubach i na festiwalach zarówno w Polsce jak i w Europie zbierając mnóstwo pozytywnych opinii. Działalność zespołu została doceniona m.in. przez Piotra Kaczkowskiego z radiowej trójki, za sprawą którego można było usłyszeć Zeppelinians na antenie programu trzeciego polskiego radia. Na repertuar zespołu składają się zarówno te najbardziej jak i mniej znane utwory Zeppelinów. Wszystko to zawarte w około 2 godzinnym show pełnym niesamowitej energii, dzięki której można przenieść się w czasie do lat 70-tych. Ich koncerty to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów Led Zeppelin.

https://youtu.be/j1krHbedhvc
https://youtu.be/Vyxuvxhixyc

Zespół tworzą:
Filip Kamerath - wokal
Piotr Augustynowicz - gitara
Michał Mantaj - instrumenty klawiszowe
Tomasz Nowik - gitara basowa
Igor Augustynowicz ? perkusja

Bilety dostępne w sprzedaży w cenie: 40 zł przedsprzedaż / 50zł w dniu koncertu.
miejsca stojące
----------------
BIlety można nabyć przez stronę:
https://www.interticket.pl/program/zeppelinians-koncert-5292?fbclid=IwAR0CZgEQJSfVUG_DWiWZWSwWQkv0Yf-0obHrrWPd70PDHOaaDMH0muqI9ik
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - BRAK! Wszystkie małe loże zostały zarezerwowane. Istnieje możliwość zarezerwowania połowy dużej loży - dla 4 os w cenie 25 zł.
Bilety nadal w sprzedaży!
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01
Ukryj opis
2019-12-14 19:00
Lej Mi Pół, Jan Niezbendy
trasa qtasa
Cena: 30,00 Szczegóły
Zespół rusza w trasę: ?trasa qtasa? promować znane wszystkim już kawałki oraz tytułem przypomnienia sobie i utrwalenia tego co zespół dokonał. A w ch*j już dokonał! Trasa będzie obfita w tani alkohol, beznadziejne żarcie, seks bez dochodzenia i wiele innych wspaniałych atrakcji których nie powinno się, a nawet nie można przeżywać razem z zespołem.

Support: Jan Niezbendy

19:00 otwarcie klubu
20:00 start

Bilety 30/35 zł
miejsca stojące
_______________________
Bilety można nabyć przez:
https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol+jan-niezbendy/fodf/?fbclid=IwAR1hsGoK-dBtb70H90hyiqgp07NyFkJgTjh_ZsK6F94ACffxZK4xwUPPQu8
a także w naszych punktach przedsprzedaży.


PŁATNOŚCI ZA BILETY:
za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
---------------------------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------


Lej Mi Pół!
Wydźwięk samej nazwy już sugeruje, że coś jest nie tak, że coś jest spierd*lone. Zespół ze stolicy Podbeskidzia grający powierzchowny punk rock, metal w cienkim cieście oraz debil core z elementami pseudo rapu. Zespół znienawidzony przez zdecydowaną większość sceny muzycznej w Polsce. Znienawidzony przez swoich własnych Fanów. Przez własne rodziny. Przez wszystkie partie polityczne. Przez Słowaków. Nawet przez Krzysztofa Krafczyka. No ch*je po prostu grają w tym zespole:
Bzzyk ? perkusja, oddawanie moczu na zawołanie
Bułka ? bas, wokal, chlanie browarów bez przerwy
Maślak ? gitara, wokal, nieudane próby zapisania się do PSL
Jaki przekaz niesie ze sobą zespół? Sraki. Piosenki są o niczym ważnym ani interesującym ani nawet k*rwa nawet śmiesznym. Czy grają zajebiście? Oczywiście że tak. No bo jak wyjaśnić ich sukces? Przecież nie kołwerami Budki Suflera.

Dozobaczenia Skłerwesyny.

-----------------------------------
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2019-12-21 19:00
Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji
Cena: 70,00 Szczegóły
Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji ? Bielsko-Biała

Bielsko Biała ? 21.12.2019 ? Klub Rude Boy 1 Maja 20
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 70zł, w dniu koncertu 80zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Rude Boy Klub ul. 1-go Maja 20
Salon Muzyczny ELPA ? ul. 1-go Maja 19 Bielsko-Biała

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY KOLEKCJONERSKIE DOSTĘPNE OD 30 MAJA !!

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/search/?keyword=kobranocka oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/roze-europy/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2112339/kobranocka-roze-europy-sztywny-pal-azji
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf

_____________________
PŁATNOŚCI ZA BILETY:
bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

Wszystkie loże zostały zarezerwowane!!!

Bilety nadal w sprzedaży.
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 013 300 31 01
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________ Ukryj opis
2019-12-22 19:00
Vader (death metal)
"NO LEGENDS FOR CHRISTMAS"
Cena: 55,00 Szczegóły
No Legends for Christmas
VADER + goście

22.12.2019 - niedziela
RudeBoy Club Bielsko-Biała

Zgodnie z zapowiedzią - związaną z odwołaniem drugiej tury "Legend Metalu" - mamy dla Was specjalne koncerty, na których przypomnieć chcemy kilka ważnych płyt w historii Vadera. Będzie można usłyszeć obszerne fragmenty "De Profundis", "Litany" oraz "The Art of War", jak też ostatniej EPki "Thy Messenger". Prapremierowo zagramy także nowy kawałek z nadchodzącej dużymi krokami nowej płyty Vader. Obiecujemy około 90-minutowy ROZPIE***L !!! Serię koncertów nazwaliśmy - na cześć wracającego na sceny Kinga Diamonda i Mercyful Fate - "NO LEGENDS FOR CHRISTMAS".

Przed Vaderem wystąpią dwa zespoły. pierwszym z nich jest Vane.

Szukamy jeszcze jednego supportu -> zgłoszenia wysyłąjcie na adres poli@rudeboyclub.pl, w temacie maila wpisując "support VADER"

Wejście: 18.30
Start koncertu: 19:30

Cena biletu:
55 zł - przedsprzedaż w systemie Eventim (start w najbliższych dniach)
65 zł - w dniu koncertu
miejsca stojące

_______________________
Bilety można nabyć przez:
https://www.eventim.pl/vader-goscie-no-legends-for-christmas-bielsko-biala-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2635346%2412522769&jumpIn=yTix&kuid&hideArtist=true&from=erdetaila&fbclid=IwAR3fBIysO0ugR6Nqv2Rnou0CJL9eOxEQ07Z1VXaZsQzkige5oYZQGhS2kBA
a także w Klubie i w Salonie Muzycznym Elpa.


PŁATNOŚCI ZA BILETY:
za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - BRAK! Wszystkie małe loże zostały zarezerwowane. Istnieje możliwość zarezerwowania połowy dużej loży - dla 4 os w cenie 25 zł.
Bilety nadal do nabycia
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2019-12-25 20:00
Gooral
solo live act na Snowing Tune
Cena: 30,00 Szczegóły
Jak co roku Gooral zaprasza na okołoświąteczne spotkanie w jego rodzinnym mieście Bielsko-Biała.
Tej zimy Mateusz wystąpi w wyjątkowej formule jaką będzie solo live act.
Artysta zagra całkowicie nowy materiał!!!
W ten wyjątkowy wieczór Gooral połączy siły swoich dwóch projektów. Będziecie mogli usłyszeć nieopublikiwany, najnowszy materiał Goorala w klimatach downtempo oriental ???? oraz nieopublikowany, najnowszy materiał jego projektu Górny w klimatach Techno-podobnych.

Imprezę urozmaicą sety Djskie. Szczegóły soon.

25.12 Rudeboy Club
Bilety 30/40
Start godz 20
miejsca stojące

Pytomy piyknie na bibe
----------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET.
więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

PŁATNOŚCI ZA BILETY:
za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2019-12-26 19:00
Polska Wersja
Cena: 35,00 Szczegóły
26 grudnia zapraszamy na wyjątkowy, świąteczny koncert Polska Wersja / Jano / HINOL. Wraz z nimi na scenie pojawią się BRZ OFFICIAL oraz niezawodny DJ Lem.

https://www.facebook.com/pwpolskawersja/
https://www.facebook.com/JanoPW/
https://www.facebook.com/HinolPolskaWersja/
https://www.facebook.com/BrzOfficial/
https://www.facebook.com/djlemone/

Internetowa przedsprzedaż biletów:
Bilet Early Bird - 35 zł - https://ticketos.pl/event/2408

Wkrótce więcej info...
miejsca stojące
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2019-12-31 20:00
*** SYLWESTER na ROCKowo ***
IMPREZA / CATERING / MUZYKA / TELEDYSKI
Cena: 85,00 Szczegóły
Jak co roku, w klubie Rudeboy organizujemy Sylwestra!!!

zaplanowaliśmy zabawę - rockotekę - przy muzyce oraz teledyskach do białego rana, muzyka będzie dobrana z przekroju lat 1970-2000 tak, aby wszyscy mogli pośpiewać i potańczyć przy znanych hitach.

Repertuar muzyczny, będzie raczej rockowy (od Led Zeppelin, Turbo, Black Sabbath, Deep Purple, ale i Slayera czy Behemotha tez nie zabraknie)
Nie zabraknie na pewno największych hitów ponadczasowych od polskiego pop rocka począwszy, przez disco lat 80' i Michaela Jacksona!

W cenie biletu/wstępu zapewniamy:

* miejsce siedzące,

* zimną płytę,

*coś ciepłego (albo kiełbaska, albo barszcz i krokiet - jeszcze zastanawiamy się nad menu i ciepłym daniem, które będzie na 100%)

* coś słodkiego,

* lampka szampana o północy,

* a dla najlepiej bawiących (czyt. tańczących) par/osób, rozdawać będziemy "fajerwerki", które o północy wspólnie wystrzelimy przed kubem.

Pozostałe napoje i alkohole wg cennika na barze.

Ceny na barze ustalimy tak, abyście nie stracili fortuny, zamawiając swoje ulubione napoje alkoholowe, czy drinki, bawiąc się tej nocy w razem z nami np.:

piwko 0,5 l lub kieliszek wódki w cenach 5 zł

0,5 l. wódki 50 zł

**************

wejście od 20.00
muzyczny start 20:45
_________________________

informacja o biletach :
Sprzedaż biletów jest już możliwa przez www w dziale KUP BILET
Bilety - tekturki - mozna będzie zakupić osobiście od 23 listopada.
Bilety / tekturki będą dostępne tylko w klubie, podczas innych koncertów.

ILOŚĆ MIEJESC OGRANICZONA !!! (tylko siedzące)

cena biletów:
pierwsza cena: 85 zł w przedsprzedaży do 15.12.2019
druga cena : 120 zł od 16.12.2018 do 31.12.2018/ dnia imprezy.

bilety do nabycia tylko:
- w klubie (podczas innych koncertów)
-----------------------------------------
jeśli jest Was większa grupa, a bilety kupowaliscie osobno, a chcecie siedzieć razem to piszcie nazwiska osób które mają byc usadzone obok siebie lub w jednej lozy na maila - poli@rudeboyclub.pl
Ukryj opis
2020-01-10 19:00
Reckless Roses (HU)
Guns N'Roses Triubute
Cena: 30,00 Szczegóły
Na dobry początek roku Guns N'Roses Triubute w wykonaniu węgierskiego Reckless Roses!

Reckless Roses - najbardziej autentyczny tribute band w Europie - przyniesie widzom prawdziwe lata '80 i '90 Guns n 'Roses, w tym legendarne brzmienie, elementy wizualne i wyjątkowe uczucie.
Od momentu powstania zespołu w 2012 roku grali w całej Europie (m.in.: w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Belgii, Czechach, Słowenii czy Chorwacji) oraz między innymi w Dubaj (ZEA), łącznie ponad 400 koncertów w 22 krajach.
W programie Reckless Roses znajdują się największe przeboje, takie jak Knockin 'on Heaven's Door czy Sweet Child o'Mine, a śpiewanie wraz z nimi jest gwarantowane!

https://www.facebook.com/reckless.roses/

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
----------------

PŁATNOŚCI ZA BILETY:
za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01


Ukryj opis
2020-01-12 16:00
28. Finał WOŚP w Bielsku-Białej
Wiatr w żagle dla dziecięcej medycyny zabiegowej
Cena: 15,00 Szczegóły
Jak co roku Rudeboy Club gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W niedzielę 12.01.2019 klub Rudeboy wraz Sztabem WOŚP Grupy Ratownictwa PCK Bielsko-Białej zaprasza na koncert z okazji 28. Finału WOŚP.

W tym roku w klubie gramy i zbieramy pieniążki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Podobnie, jak w poprzednich latach finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rudeboyu są zorganizowane przy współpracy z Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała

https://www.facebook.com/Sztab.GR.PCK.BB/

Razem z nami zagrają:
=======================
-Batalion d'Amour
-Grimmer
-Misiasty
-TBA
=======================


W tym roku, na scenie klubu pojawią zespoły nie tylko z naszego miasta, czy powiatu, a style muzyczne będą pomieszane, ale na TAKIEJ imprezie gramy dla wszystkich; rock'owców, metal'owców, punk?'owców i reggae'owców.

minimalna wpłata do puszki za serduszko i wejście na imprezę - 15 zł

Podobnie, jak w latach poprzednich, podczas imprezy na scenie , za wrzutkę do puszki będzie można otrzymać gadżety, koszulki, płyty

ZAPRASZAMY !!!
Ukryj opis
2020-01-18 19:00
Soul Blast, SUNSMOKE, Hate's Peach
Groove over Bielsko-Biała
Cena: 10,00 Szczegóły
Groove over Bielsko-Biała, czyli trzy energetyczne ekipy łączące mocne, gitarowe riify z rapowanymi i krzyczanymi wokalami

To będzie niesamowity i głośny wieczór w kultowym miejscu RUDEBOY CLUB

Zagrają:
Soul Blast (South Groove Core)
SUNSMOKE (Rapcore / Goove Metal)
Hate's Peach (Nu Metal / Groove Metal / Hardcore)

start: 19:30
bilety: 10 pln
miejsca stojące
--------------------------------

-- >> SOUL BLAST - Katowice
https://www.reverbnation.com/soulblast3/
https://www.instagram.com/soulblastpl/
https://www.facebook.com/soulblastPL/
https://soulblast.bandcamp.com

Soul Blast powstał na początku 2017 roku. Pochodzimy z Katowic. Naszą muzykę nazywamy South Groove Core. Mieszamy style i gatunki mocnego grania doskonale się przy tym bawiąc. Nagraliśmy trzy EPki i singla

> Na szczycie (official video) https://youtu.be/UKJw2TFP97Q
> Soul Blast (Official Video) https://youtu.be/eqUVhahyzTQ


-- >> SUNSMOKE - Warszawa
https://www.instagram.com/sunsmoke.band/
https://www.facebook.com/sunsmokemusic/
https://vk.com/sunsmoke.band

SUNSMOKE to groove-metalowy zespół z Warszawy. Muzyka to połączenie tłustych riffow, osadzonych bębnów, energetycznych aranży i agresywnego rapu

> Something To Come (Lyric Video) https://youtu.be/nXF4Pb7TBxw
> One Alive (Official Video) https://youtu.be/jHauVRwqfUw
> Rolling Boulder (Lyric Video) https://youtu.be/txldVJbuLSM


-- >> HATE'S PEACH - Warszawa
https://www.facebook.com/hatespeachofficial/
http://hatespeach.bandcamp.com

> Hate Speech https://youtu.be/6OAb0eD9Yx8
> No Fun At All (Live) https://youtu.be/gqQUB5I7100

----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-01-25 19:00
Young Igi
Skan Myśli Tour
Cena: 35,00 Szczegóły
One2Pablo zaprasza na koncert Young Igiego promujący jego najnowszy album - SKAN MYŚLI.

Zamów preorder z gadżetami: https://www.youngigi.pl

Young Igi - Skan Myśli Tour
Data: 25.01
Miejsce: Bielsko-Biała, RUDEBOY CLUB

Internetowa przedsprzedaż biletów:
Bilet Early Bird - 35 zł - https://ticketos.pl/event/2620

Wstęp na teren imprezy mają wyłącznie osoby, które skończył w dniu imprezy 14 lat. Osoby nieletnie mające w dniu koncertu skończone 16 lat mogą przebywać na terenie imprezy za pisemną zgodą prawnego opiekuna (wzór poniżej). Osoby nieletnie poniżej 16 roku życia, poza zgodą opiekunów, zobowiązane są przebywać w towarzystwie osoby dorosłej.

Wzór zgody opiekuna: https://tinyurl.com/yd4u7f37
__________________
Bilety można nabyć przez https://ticketos.pl/event/2620 a niebawem także w stacjonarnych punktach przedsprzedaży.

PŁATNOŚCI ZA BILETY:
bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01
Ukryj opis
2020-01-26 19:00
MELECHESH (Sumerian Thrashing Black Metal), W.E.B. (GRC), Selvans (IT)
Sumerian Sonic Magick 2020
Cena: 60,00 Szczegóły

Sumeryjski Thrashing Black Metal MELECHESH z dumą prezentuje "Sumerian Sonic Spells Tour 2020"!

Ostatnie koncerty na których zaprezentują utwory z ostatniego albumu "Enki" (Nuclear Blast) a także ich kultowye numery!

https://www.facebook.com/melechesh/

Więcej informacji wkrótce!
Bilety - wkrótce
Sumerian Sonic Magick 2020
MELECHESH, W.E.B. Selvans

26.01.2020 - niedziela
RudeBoy
ul. 1 Maja 20
Bielsko-Biała

Melechesh wyruszy w trasę "Sumerian Sonic Magick Tour 2020?! Towarzyszyć im będą grecki W.E.B. oraz włoski Selvans. Przedsięwzięcie rozpocznie się 10 stycznia w niemieckim Erfurcie, a zakończy 26 stycznia koncertem w Bielsku-Białej w RudeBoyu.

Melechesh promuje swój ostatni album studyjny, pt. ?Enki" wydany w 2015 roku. Zespół powstał w 1995 roku w Jerozolimie jako solowy projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Ashmediego. Wkrótce skład uzupełnili gitarzysta Moloch i perkusista Lord Curse. W roku 1996 trio wydało swój pierwszy album studyjny, pt. "As Jerusalem Burns... Al?Intisar". Zespół ma na koncie 6 płyt studyjnych, na których w pionierski sposób łączy black metal z muzyką orientalną.

Fb: https://www.facebook.com/melechesh/
Yt: https://www.youtube.com/watch?v=0O5D0A-YHxg


W.E.B. promuje swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Tartarus". Ukazał się on 10 listopada 2017 roku za sprawą Apathia Records. Zespół w swojej muzyce łączy gotyk z black metalem.

Fb: https://www.facebook.com/webdarkness/
Yt: https://www.youtube.com/watch?v=cnCNKzPnYhM

Selvans to solowy projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Selvansa, założony w 2014 roku. 2 listopada 2018 roku światło dzienne ujrzał drugi longplay studyjny, ?Faunalia".

Fb: https://www.facebook.com/selvansharuspex/
Yt: https://www.youtube.com/watch?v=AJDfmpYFa4Q

Wejście: 18.30
Start koncertu: 19:00

Cena biletu:
60 zł - przedsprzedaż (Eventim)
70 zł - w dniu koncertu

Bilety kolekcjonerskie wkrótce w sprzedaży!!
miejsca stojące
_______________________
Bilety można nabyć przez:
https://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2650144&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=mele&fbclid=IwAR39BVmncZpiA0PjpPaAFYW2i-E0Z3E4Rs_o6w5EISvFF6AR0Np-TCq646Q
Bilety kolekcjonerskie wkrótce w sprzedaży!!


PŁATNOŚCI ZA BILETY:
za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01
Ukryj opis
2020-01-30 19:00
Projekt Żelbet + Czad Party
wjazd free!!!
Cena: 0,00 Szczegóły
We czwartek 30.01 na scenie Rudeboy Club wystąpi Projekt Żelbet a potem Czad Party, czyli najlepsza rockowa muzyka!

WJAZD FREE!!!
więcej info niebawem...

Rock + Metal = Żelbet
Zespół Projekt Żelbet to czteroosobowa grupa z Krakowa, która powstała w 2017 roku. Grają muzykę z pogranicza rocka i metalu.
Facebook https://m.facebook.com/ProjektZelbet/
YouTube https://www.youtube.com/channel/UC5dkDkhudhQKH-dptTonNlQ

_______________________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-02-14 19:00
Malik Montana
walentynkowy koncert promujący album "Import/Export"
Cena: 35,00 Szczegóły
One2Pablo oraz RUDEBOY CLUB zapraszają na walentynkowy koncert Malik Montana promujący album "Import/Export"!

Zamów album: https://malikmontana.com/

Internetowa przedsprzedaż biletów:
Bilet Early Bird - 35 zł - https://ticketos.pl/event/2635

Wkrótce więcej info...
__________________
Bilety można nabyć przez https://ticketos.pl/event/2635 a niebawem także w stacjonarnych punktach przedsprzedaży.

PŁATNOŚCI ZA BILETY:
bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które "osobiście" przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzycznym Elpa i Rudeboy Club - bilety kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;)
Zapraszamy też na nasza stronę lub do wirtualnej bileterii, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet elektroniczną transakcją.
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-03-07 19:00
Żabson
Internaziomal Tour
Cena: 35,00 Szczegóły
Misja ?Internaziomal? została oficjalnie rozpoczęta!

One2Pablo oraz agencja REVOLUME zaprasza na premierowy koncert Żabsona, promujący jego najnowsze wydawnictwo.

Nowy album w dużej mierze oparty jest na kolaboracjach i ma pokazywać, że muzyka jest więzią łączącą różnych ludzi z różnych środowisk i całego świata.

Żabson - Internaziomal Tour
Data: 07.03
Miejsce: RUDEBOY CLUB, Bielsko-Biała

prowadzenie:
Sonar
za deckami:
DJ Ure

support:
?

otwarcie bram: 19:30
start supportów: 20:30
przedsprzedaż biletów: 35/40/45 zł
bilety w dniu koncertu na bramce przy wejściu do klubu: 50 zł

Internetowa przedsprzedaż biletów:
Bilet Early Bird - 35 zł - https://ticketos.pl/event/2617

miejsca stojące
Regulamin klubu:
www.rudeboyclub.pl/Home/Contact
__________________
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
__________________
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Sponsor główny koncertu:
www.hostel70s.com.pl
Hostel70s and Queen Apartments

Partnerzy imprezy:
Domino's Pizza
www.ilovebb.pl
www.fitnessclub.grepielnia.eu

Zapraszamy
One2Pablo
www.rudeboyclub.pl
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-03-21 19:00
Kartky
Bilety już w sprzedaży!
Cena: 35,00 Szczegóły
One2Pablo oraz QueQuality zapraszają na premierowy koncert Kartky promujący album "Dom Na Skraju!

Kartky - młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, szeroko przyjętym, albumem był "Preseason Highlights", którym pochodzący z Bytomia raper zaznaczył się w świadomości słuchaczy. W 2015 roku wydał świetnie przyjęte płyty "Shadowplay" i "Fuego Infinito", co pozwoliło mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Następnie stworzył, wraz z Emesem Milliganem, "Nowe Kino". W 2018 roku na rynku ukazały się jego dwa albumy: "Blackout" oraz "BLACK MAGIIC", który to otrzymał status złotej płyty. Aktualnie Kartky promuje swój najnowszy krążek pt. ?dom na skraju niczego?.

Kartky - Outside
https://www.youtube.com/watch?v=6o8orK4GXoc

Kartky ? koszmar minionego lata
https://www.youtube.com/watch?v=GdNZ5sEnyhs

Kartky - Nagano 98
https://www.youtube.com/watch?v=wxNjTbgBacM

Kartky ? Dziewczyna Szamana
https://www.youtube.com/watch?v=vhtkM9KcqUU

Kartky ? niemanieba
https://www.youtube.com/watch?v=3CcUZZ6Q-0c

Kartky - Blackout
https://www.youtube.com/watch?v=MMlojOD6AfY

Internetowa przedsprzedaż biletów:
Bilet Early Bird - 35 zł - https://ticketos.pl/event/2749

Wkrótce więcej info...
miejsca stojące
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
----------------
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-03-29 19:00
Riff Action Family (rock, RU)
Cena: 25,00 Szczegóły
Riff Action Family + TBA
RUDEBOY CLUB

bramka 19:00
start 20:00
Bilety:
25 pln - przedsprzedaż
35 pln - w dniu koncertu

Riff Action Family - Rock, Metal, Grunge, Pop

?Killing Rock? to nasz styl muzyczny, mieszanka metalu, grunge, rocka, stonera, poprocka, bluesa i innych. Występowaliśmy na najważniejszych festiwalach w Rosji i na Ukrainie, takich jak The AIR (Petrozavodsk), KRock (Cherson), Bike-Show (Sewastopol), Stereoleto (Sankt Petersburg). Członkowie naszego zespołu występowali w dużych klubach wspierających takie gwiazdy, jak Ozzy Osbourne i Black Sabbath, Iron Maiden, Evanescence, Anathema, Amorphis, PAIN i inni ... W 2012 zostaliśmy finalistami konkursu Eurovision Rosja.
W 2019 r. Rodzina Riff Action będzie intensywnie koncertować w Europie, więc śledź nasze media społecznościowe, aby zobaczyć daty tras i aktualizacje o nowych wydaniach!

ROCKKILL
https://www.facebook.com/pg/RiffActionFamily/
https://www.youtube.com//riffactionfamily
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - BRAK! Wszystkie małe loże zostały zarezerwowane. Istnieje możliwość zarezerwowania połowy dużej loży - dla 4 os w cenie 25 zł.
Bilety nadal w sprzedaży!
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis
2020-05-23 19:00
Bloodstock Metal 2 The Masses
Finał
Cena: 0,00 Szczegóły
? jak co roku finał polskiego przeglądu eliminacji na Bloodstock Festival odbedzie się w Rudeboy?u!

szczegóły już wkrótce Ukryj opis
2020-11-21 12:00
Nacjonalizm?- NIE, Dziękuję! FEST IX
Cena: 0,00 Szczegóły
MOIRA - dark hard core (Bielsko-Biała)
https://moirapl.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/moirapl/

Więcej informacji wkrótce...
miejsca stojące
----------------
Do wejścia na koncert uprawnia bilet - nie dowód osobisty (wyjątkiem jest koncert zastrzeżony dla widzów od lat 18-tu). Jeśli jednak uczestnik ma mniej niż 18 lat powinien podczas koncertu znajdować się pod opieką osoby dorosłej lub przynieść uzupełnione oświadczenie - pozwolenie od rodziców.

Link do oświadczenia: http://rudeboyclub.pl/img/upload/kontakt/e8bf4e_oświadczenie_opiekuna.pdf
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
__________________
Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01 Ukryj opis