2017-02-25 19:00
Happysad
Cena: 50,00 Szczegóły
Happysad jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych zawita do Rudeboy'a w ramach trasy promującej nowy album "Ciało obce"!

https://web.facebook.com/happysadpl/
http://happysad.art.pl
https://www.youtube.com/watch?v=eim98x4s4Ys

wstęp: 18:00,
start: 19:00
bilety:
50 zł w przedsprzedaży
60 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
Internetowa sprzedaż biletów została zakończona. Bilety można nabyć jeszcze w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie. Będą także dostępne w dniu koncertu przed wejściem do klubu.
więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

Bilety, w przedsprzedaży, można jeszcze nabyć w klubie Rudeboy w czwartek i piatek w godz. 16.30- 22.30 i w salonie muzycznym Elpa - w środę, czwartek i piątek w godz. 10-17.


Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

Loże - BRAK.
Wszystkie miejsca siedzące zostały zarezerwowane!!!
-----------------------------------

Happysad jedzie w trasę z nowymi piosenkami. Premiera płyty Ciało Obce zaplanowana jest na 10 lutego, a trasa promująca ten krążek, obejmująca osiemnaście miast i zaczyna się już tydzień później.

O nowym materiale muzycy mówią: ??Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku?.

Zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty Ciało Obce, na pewno zaproponuje zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.

Ukryj opis
2017-02-28 19:00
TEMPERANCE + OVERTURES + Gość specjalny: Batalion d'Amour
European Tour
Cena: 25,00 Szczegóły
Rudeboy Club przedstawia - najbardziej interesującą trasę melodic metalu w roku 2017! Temperance + Overtures + Goście

Temperance
https://www.facebook.com/temperanceofficial/
http://temperanceband.com/
https://www.youtube.com/watch?v=zXVKRTbTr18

Overtures
https://www.facebook.com/OverturesMetal
http://www.overtures.it./
https://www.youtube.com/watch?v=tX-gEoEkrfk

Gość specjalny:
Batalion d'Amour
https://web.facebook.com/BataliondAmour/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=BOOimLY4Bfo


Bilety:
25 zł w przedsprzedaży
30 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET oraz w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

TEMPERANCE jest wschodzącą gwiazdą w świecie współczesnego metalu. Wokalistka CHIARA TRICARICO wspaniale czuje się (i prezentuje) na scenie robiąc niesamowite show. Ze swoimi wydawnictwami - "Temperance" z 2014 roku i "Limitless" z 2015 roku - kapela zamierza zdobyć rzesze fanów na całym świecie. Zespół po wydaniu plyty "Limitless" oraz wielu trasach (m. in. po Zachodnim Wybrzeżu) zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. Temperance dzielił scenę m.in z: WITHIN TEMPTATION, SLIPKNOT, NIGHTWISH, EPICA, AT THE GATES TEMPTATION, KORPIKLAANI, supportowali LUCA TURILLI'S RHAPSODY podczas europejskiej trasy (2016).

OVERTURES - Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw ("REBIRTH" z 2010 i "ENTERING THE MAZE" z 2013) kapela została aproszona jako główny support przed ALMAH, SECRET SPHERE i THRESHOLD. OVERTURES - Włoski prog/power quartet - powraca z kolejnym albumem "ARTIFACTS". Pierwsze wydawnictwo było sklasyfikowane jako świetny start, kolejne - jako ugruntowanie pozycji zespołu. "Artifacts" był zdecydowanym krokiem naprzód na który cały zespół był gotowy. Album ten pozwolił muzykom dzielić scenę z takimi gwiazdami jak RAMMSTEIN, KORN, MEGADETH, HALESTORM, GAMMA RAY, PRIMALE FEAR.


Batalion d'Amour (w skrócie BDA) to polski zespół rockowy założony w 1989 roku w Skoczowie. Od początku działalności grupa inspirowała się rockiem gotyckim i dark wave, co znalazło swoje odzwierciedlenie w muzyce zespołu i sprawiło, że BDA stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów gotyckich w Polsce.
Zespół obecnie jest w trakcie trasy "Fenix Tour" promując nową płytę. Ukryj opis
2017-03-04 19:00
KAT i Roman Kostrzewski, Offence
Cena: 40,00 Szczegóły
KAT & Roman Kostrzewski (KAT&RK) - historia black, thrash metalu wystąpi w Rudeboy Club!!!

https://web.facebook.com/katandrk666/

support:

Offence
www.facebook.com/offence.offcial


Bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu.
miejsca stojące

--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - BRAK. Wszystkie małe loże zostały zarezerwowane. Istnieje możliwość rezerwacji połowy dużej loży (do 4 os.) w cenie 25 zł.
-----------------------------------

Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo, powstał w 1980 r. Zwycięstwo w konkursie publiczności -Jarocin 85? dało zespołowi pierwszy singiel ?Noce Szatana? , ?Ostatni tabor?(Tonpress),i pierwszą płytę zespołu wydaną w Europie Zachodniej-?Metal & Hell? (Ambushrecords).
Na przestrzeni lat KAT dzieli deski z tuzami światowego metalu jak: Metallica, Motörhead, Iron Maiden, z powodzeniem występuje w kraju i za granicą, w październiku 2016 r. KAT&R K z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii
Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce prezentując również utwory z najnowszego krążka.
Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie:
Roman Kostrzewski- wokal, Irek Loth- perkusja, Jacek Hiro-gitara, Krzysztof Pistelok-gitara, Michała Laksa-bas.


Zespół OFFENCE powstał wiosną 2011 roku w Bytomiu. Kilka następnych miesięcy upłynęło na próbach utworzenia pełnego składu. Założycielami byli: CHAOS, znany wcześniej z występów w black metalowym DIMIDIUM MEI i DIABOLICON oraz HELLSCREAMAROSS, wokalista death metalowej załogi EXHALATION. Dziewicza próba w pierwszym składzie miała miejsce 1 października 2011 roku. Do OFFENCE przystał wówczas na stanowisko basisty, MR. RAPETORMENT oraz CYANIDE, który to cały czas pełni funkcję perkusisty. Pierwsze wydawnictwo zespołu to split z Bytomskim THRONEUM wydany w 2012 roku pod nazwą ? NO SALVATION?. Pozycja ta wyszła na dwóch nośnikach : kasecie przez KAMPF RECORDS oraz na 7-calowym winylu przez Szkocką wytwórnię BESTIAL INVASION RECORDS. Na przełomie 2013/2014 roku w zespole miały miejsce małe zmiany personalne. Na stanowisko drugiego gitarzysty został przyjęty AMON, a poprzedni basista, MR. RAPETORMENT został usunięty z zespołu, po czym na jego miejscu stanął MR. SADISTIKK. Zespół od 2012 do 2015 zagrał szereg koncertów u boku takich zespołów jak : ENTHRONED, INHUMATE, NUNSLAUGHTER, VENOM INC, VADER, MORGOTH, DEW - SCENTED, KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, DEMONICAL, DIABOLICAL, HYPNOS, ROOT, CHRIST AGONY, PANDEMONIUM, HATE, TENEBRIS, SCEPTIC, THE LIGHT OF DARK, THORNAFIRE, PARRICIDE, TRAUMA, BETRAYER, i wiele innych. W dniu 7 czerwca 2014 ukazała się pełna płyta zespołu o nazwie R.A.W. w barwach MAD LION RECORDS. W kwietniu 2015 roku zespół rozstaje się z gitarzystą Amonem. W tym samym miesiącu wyszedł też split z zespołem TRAUMA w barwach DEFORMEATHING PRODUCTION, na którym na stronie B. 7-calowego winyla został zamieszczony utwór pod nazwą "HOLY VERMIN". W pózniejszym czasie pozycja te wyszła też na CD, a wydawcą był znowu BESTIAL INVASION RECORDS. Rok 2016 przynosi nową płytę "ADORATION OF BLACK KINGODM", wydawcą został po raz drugi MAD LION RECORDS. Muzyka zespołu to tradycyjny Death Metal w średnich tempach nawiązujący do sceny europejskiej początku lat 90.

Ukryj opis
2017-03-10 19:30
Łąki Łan
Syntonia Tour
Cena: 45,00 Szczegóły
Zespół Łąki Łan zaprezentuje w bielskim Rudeboy'u swoją najnowszą płytę "Syntonia"!

Łąki Łan
www.facebook.com/lakilan
www.lakilan.pl

wejście od 19:30
start 20:30

Bilety:
45 zł - przedsprzedaż od 21.01.2017 do 09.03.2017,
50 zł - w dniu koncertu.
miejsca stojące

--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------
Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem.

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open?er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik - piano
BONK aka Michał Chęć - gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski - drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski - voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik - bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski - key.Ukryj opis
2017-03-11 19:00
Kali
Krime Story
Cena: 30,00 Szczegóły
KALI powraca do Bielska-Białej z nowym solowym albumem KRIME STORY!

KALI
www.facebook.com/KaliGanjaMafia/

prowadzenie:
SONAR
za deckami:
DJ URE

support:
TEHU
www.facebook.com/TENTEHU/
PANDA SQUAD
www.facebook.com/PandaSquaad
?

otwarcie bram: 19:00
bilety: 30/35 zł
start: 20:00
wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!
miejsca stojące
Regulamin klubu:
www.rudeboyclub.pl/Home/Contact
-----------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Sponsor główny koncertu:
www.hostel70s.com.pl
www.nocowanie.pl/noclegi/krakow/apartamenty/28442/

Partnerzy imprezy:
www.hotel-alpin.pl
www.facebook.com/Restauracja-Alpin-620367694808542/
www.ilovebb.pl

Zapraszamy
www.one2pablo.com
www.rudeboyclub.pl Ukryj opis
2017-03-12 19:00
Hunter
Cena: 40,00 Szczegóły
Hunter i "NieWolnOść" ponownie w Rudeboy'u!!!

Hunter
https://web.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu/?fref=ts
http://www.hunter.art.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=jIB6E1gSoMM

Godzina otwarcia klubu: 18:00
Start koncertu: 19:00
Bilety: 40 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu koncertu
miejsca stojące
---------------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------


Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiąją się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

Zapraszamy bardzo na koncerty! Ukryj opis
2017-03-17 18:30
ROTTING CHRIST (Grecja), OUTRE, PROCH
Cena: 66,00 Szczegóły
Na ten Nowy Rok mamy świetną wiadomość dla fanów zespołu Rotting Christ !
Wystąpią na jedynym koncercie w Polsce!!!
Sakis & Co. zaprezentują się w Rudeboy Club Bielsko-Biała w piątek 17.03.2017.

Choć trasa koncertowa Bloodsheed RITUALS WORLD TOUR 2016, promująca ich ostatni album zakończyła się w grudniu, to postanowili jeszcze odwiedzić kilka miejsc w Europie szczególnie dla nich ważnych.
W Rudeboy Club wystąpili już 2 razy i zawsze wspominają nasza gościnność, wiśniówkę i publiczność !!!

Supporty:
Outre oraz Proch

ceny biletów :
w przedsprzedaży: 66,60 PLN
w dniu koncertu : 77,70 PLN
miejsca stojące

wiecej informacji oraz szczegóły przebiegu koncertu podamy już wkrótce !!!

--------------------------------
bilety są już dostepne we wszystkich naszych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.
można je też nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------
Rotting Christ - grecki zespół blackmetalowy założony w 1987 roku w Atenach. Zespołowi przewodzą bracia Sakis i Themis Tolisowie, którzy pozostają jedynymi członkami oryginalnego składu. Od 2014 roku skład grupy tworzą ponadto basista Vagelis Karzis oraz gitarzysta George Emmanuel.

W ciągu ponad dwudziestu lat istnienia zespół niejednokrotnie przechodził zmiany stylistyczne, począwszy od surowych blackmetalowych brzmień, poprzez ciężki doom/death metal a skończywszy na melodyjnym black metalu, bardzo różniącym się od skandynawskich zespołów blackmetalowych takich jak Emperor czy Limbonic Art.

Do 2016 roku ukazało się dwanaście albumów studyjnych zespołu oraz szereg pomniejszych wydawnictw. Nagrania formacji cieszą się, prawdopodobnie, największą popularnością w Grecji. Ostatni album zespołu zatytułowany Rituals (2016) uplasował się na 10. miejscu tamtejszej listy przebojów.

https://youtu.be/j7HR_oL6uqQ?list=PLKXwe7GZN7UKjEIMu-9N3_OXvmtAZcz1_

www.rotting-christ.com
www.facebook.com/Rotting-Christ-290468585669

Outre - blackmetalowy zespół, który powstał w 2012 roku w Krakowie. W lutym 2013 zespół wypuścił swoje depiutanckie EP zatytułowane ?Tranqulity". W kwietniu 2015 ukazał się "Ghost Chants" debiutancki long play zespołu. Aktualnie zespól pracuje nad kolejnym wydawnictwem.

PROCH - Silesian Black Metal. Zespół powstał w 2013 roku. Na swoim koncie ma liczne koncerty oraz demo zatytułowane "Urna".
http://proch.bandcamp.com/releases
http://www.metal-archives.com/bands/Proch/3540403846
https://www.youtube.com/watch?v=1xHRcDqymCY Ukryj opis
2017-03-19 19:00
Secret Sphere (IT, power metal), DGM (IT, prog metal), Trick or Treat (IT, power metal)
Triumvirate Tour // szukamy supportu -> kliknij w szczegóły!!!
Cena: 25,00 Szczegóły
Nie lada gratka dla miłośników progresywnego power metalu: włoskie zespoły Secret Sphere, DGM oraz Trick or Treat ogłosiły wspólną trasę Triumvirate Tour!!!

Każdy miłośnik Prog Power musi to zobaczyć!

Secret Sphere
https://web.facebook.com/secretsphere/?fref=ts

DGM
https://web.facebook.com/dgmprog/?fref=ts

Trick or Treat
https://web.facebook.com/trickortreatband/

Szukamy supportu - zgłoszenia na poli@rudeboyclub.pl

Bilety: 25 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Secret Sphere tworzy swoją własną markę Symphonic Power Metalu: chwytliwe refreny, majestatyczne ustalenia, wielu wpływów muzycznych (od hard rocka do metalu progresywnego) są głównymi składnikami ich muzycznej receptury. Secret Sphere został założony latem 1997 roku przez utalentowanego gitarzystę Aldo Lonobile. Zespół posiada na swoim koncie sześć albumów, a także współpracę z markami jak Nuclear Blast, Avalon / Marquee, Scarlet Records, Warner Music Japan. Dalekie wycieczki i wielkie koncerty na całym świecie wspierających jedną z najbardziej znanego metalowego zespołu z Włoch. Na nowym albumie "Portret Dying Heart" zespół gościł nową wokalistkę Michele Luppi (Whitesnake). Album został uznany na całym świecie jako jeden z najlepszych wydawnictw melodic metal roku.

Nowy album DGM "The Passage" (2016) jest kolejnym znaczącym krokiem zespołu. Brzmi jak głodna, zurbanizowana wersja Symphony X, ze znacznymi wpływami hard rocka. Nowa płyta jest niezwykła pod wieloma względami. Kompozycje są fenomenalne, ze wspaniałymi chórami, technicznymi przejściami i ogromnym wokalem. Jest to kulminacja ponad 20 lat ciężkiej pracy, która zaczęła się w 1997 roku. Zespół przeszedł kilka zmian personalnych i tych w line-upie. DGM ewoluował i pracował nad własnym unikatowym dźwiękiem, który ostatecznie osiągnął. Dzięki "Frame" (2007) zespół znalazł się na szczycie ligi międzynarodowego metalu progresywnego. DGM przez prawie cztery lata zwiedził cały świat, biorąc udział w największych festiwalach metalowych, wspierając Symphony X, dzielił scenę z Pagan?s Mind i występował na ProgPower USA.


Trick or Treat to zespół power metalowy założony w 2002 roku we Włoszech - jako hołd zespołu Helloween. Po kilku latach występów w klubach we Włoszech, nagrali demo czterech utworów (?Like Donald Duck?) i podpisali kontrakt z Valery Records, dzięki czemu wydali swój debiutancki album w 2005 roku ?Evil Needs Candy Too?. Następnie zespół zaczął koncertować w Europie i USA. W 2008 Trick or Treat nagrał swój drugi album, "Tin Soldiers", na którym wystąpili gościnnie: były wokalista Helloween - Michael Kiske i dawny wokalista Vision Divine - Michele Luppi. W latach 2010 i 2011, zespół dzielił scenę z Helloween i Stratovarius.
Ukryj opis
2017-03-24 19:00
Zeus
Cena: 25,00 Szczegóły
Koncert Zeusa w Rudeboy Club!

Szczegóły wkrótce!!!

Bilety w cenach:
25 zł do 5 marca
30 zł od 6 marca do 23 marca
35 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
----------------------------------------

bilety można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł

-----------------------------------

Zeus czyli Kamil Rutkowski to pochodzący z Łodzi raper i producent muzyczny działający od 1998 roku. Od 2006 roku razem z Joteste tworzy grupę Pierwszy Milion. Od czasu wygranej w ogólnopolskim konkursie na demo roku, w 2008 roku, Zeus wydał pięć solowych albumów:

- "Co nie ma sobie równych" (2008 - Embryo Nagrania)
- "Album Zeusa" (2009 - Embryo Nagrania)
- "Zeus, jak mogłeś?" (2011 - Embryo Nagrania)
- "Zeus nie żyje" (2012 - Pierwszy Milion)
- "Jest suoer" (2015 - Pierwszy Milion)

https://web.facebook.com/pierwszymilionlodzUkryj opis
2017-03-25 19:00
SATARIAL (Black Metal , Russia)
EROTIC SHOW - WEJŚCIE TYLKO OD 18 LAT !
Cena: 20,00 Szczegóły
SATARIAL - Black Metal Erotic Show
www.facebook.com/pages/SATARIAL/68262948642

Wstęp tylko dla osób dorosłych (od lat 18 !).
SATARIAL - to najbardziej niezwykły przedstawiciel rosyjskiej sceny metalowej. Zespół znany jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także z jego jego jednoznacznych erotycznych aktów. Działalność koncertowa grupy Satarial obecnie jest zakazana w Rosji.

Koncert Satarial to wypełnione mistycyzmem i erotyką show.
Łączą dźwięki rzadkich instrumentów ludowych z metalowymi brzmieniami "balck metalowych" riffów.
Na przedstawieniu zobaczyć będzie można magiczne tańce nagich kapłanek, które otulą Was wonią księżycowego kadzidła, pijąc wino z kotła bezbożnej czarownicy.

Niezapomniane wrażenia gwarantowane!!!

Bilety są dostępne w cenach:
20 zł - przedsprzedaż i 25 - zł w dniu koncertu
miejsca stojące

--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

SATARIAL - to najbardziej niezwykły przedstawiciel rosyjskiej sceny metalowej. Zespół znany jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także z jego jego jednoznacznych erotycznych aktów. Działalność koncertowa grupy Satarial obecnie jest zakazana w Rosji.

Koncert Satarial to wypełnione mistycyzmem i erotyką show.
Łączą dźwięki rzadkich instrumentów ludowych z metalowymi brzmieniami "balck metalowych" riffów.
Na przedstawieniu zobaczyć będzie można magiczne tańce nagich kapłanek, które otulą Was wonią księżycowego kadzidła, pijąc wino z kotła bezbożnej czarownicy.

Niezapomniane wrażenia gwarantowane:
www.facebook.com/pages/SATARIAL/68262948642

Ukryj opis
2017-03-29 19:00
POKERFACE (Ru), SUNLESS SKY (US), BENEATH MY SINS (Fr), INVISIBLE MIRROR (Ch)
Cena: 15,00 Szczegóły
POKERFACE, SUNLESS SKY, BENEATH MY SINS oraz INVISIBLE MIRROR w marcu na scenie Rudeboy Clubu!

POKERFACE (Ru) Thrash/Death Metal
FB: https://www.facebook.com/pfacegrou
https://www.youtube.com/watch?v=zVjtjY5OTuk

SUNLESS SKY (US) Heavy/Power Metal
FB: https://www.facebook.com/OfficialSunlessSky
https://www.youtube.com/watch?v=-hJISlLd0Ps

BENEATH MY SINS (Fr) Symphonic Metal
FB: https://www.facebook.com/beneathmysins
https://www.youtube.com/watch?v=oRZvJlGneCA
https://www.youtube.com/watch?v=NGWfBBbAz-s

INVISIBLE MIRROR (Ch) Heavy Metal
FB: http://www.facebook.com/invisiblemirrorband
https://youtu.be/2g1D8qWML0I

Bilety:
15 zł w przedsprzedaży
20 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

W Moskwie w 2013 roku powstał zespół o ironicznej nazwie Pokerface, grający Thrash metal, Death metal. Po licznych próbach skrystalizował się unikalny styl zespołu, który pozwolił muzykom dzielić scenę m.in. z Sodom, Onkel Tom, Sister Sin Knorkator. W 2014 roku zespół wydał swoje pierwsze EP ?Terror is the law?. Wiosną 2015 roku Pokerface zorganizował trasę wraz z Sepulturą, następnie trasy z Overkill, Claustrofobia, Children of Bodom oraz Vader. Zespół zaprezentował w internecie singiel ?Kingdom of Hate?, jesienią 2015 światło dzienne ujrzał album ?Divide And Rule?. Kolejne koncerty Pokerface grał obok polskiego Thy Disease, a także Megadeth, Kreator, Infected Rain, Death DTA czy Sadist. Aktualnie zespół racuje nad swoim trzecim albumem.


Czysty American Power Metal, Sunless Sky tworzy nowoczesny dźwięk na podstawie klasycznego metalu. Obejmując historię metalu i wprowadzenie nowych poziomów dźwięku siły i emocji do gatunku, Sunless Sky nigdy nie zawodzi.


Beneath My Sins to francuski zespół symphonic metalowy założony w styczniu 2016 roku. Francuski kwartet grał liczne koncerty ora wydał dwa albumy ?Human Instinct? w 2014 oraz ?Whatever Happens? w 2015roku. Z doświadczeń zespołu zrodził się bardziej dojrzały i wolny metal symfoniczny, testujący wszystkie możliwości gatunku.


Kombinacja refrenów stadionowych z ciężkimi riffami, umysłu łamanie melodii, impulsywnych bębnów i żłobienia linii basu, zmieszane z elementami progresywnymi ? to właśnie kwintesencja INVISIBLE MIRROR, szwajcarskiego zespołu grającego Hard n' Heavy. Najnowszy album ?On The Edge Of Tomorrow? ma zostać wydany w tym roku.


Ukryj opis
2017-03-31 19:00
Nocny Kochanek, Zenek
Cena: 30,00 Szczegóły
Nocny Kochanek oraz Zenek w Rudeboy'u w ramach trasy "Zdrajcy Metalu"!

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
WWW: www.nocnykochanek.pl
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek

Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy Black Sabbath. Teksty natomiast napisane są z dużym przymrużeniem oka, co nadaje całości niepowtarzalnego, wręcz groteskowego klimatu.

Po sukcesie albumu ?Hewi Metal? czas na drugą płytę! ?Zdrajcy Metalu? to 12 melodyjnych utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu. Teksty ? często dwuznaczne ? napisane są z ogromną dawką dystansu do subkultury metalowej. Ilustrację okładki tak ja w przypadku debiutu wykonał ? Robert Adler. Premiera nowego materiału wypada w piątunio ? 13.01.2017. Preorder już do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl

W jednym z wywiadów wokalista Krzysztof Sokołowski opowiada o powstaniu Nocnego Kochanka w następujący sposób: ?Wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Począwszy od jednego utworu nagranego trzy lata temu, na potrzeby produkcji ?Zemsty Faraona?. Ludzie sami oczekiwali od nas wydawania utworów na podobieństwo Minerału, który nagraliśmy jeszcze jako Night Mistress. Stworzyliśmy zatem osobny projekt, będący alter ego naszego matczynego zespołu.?

___________________________________________________

Facebook: www.facebook.com/zenekoficjalny
WWW: www.zenek33.pl

Zenek to solowy projekt wokalisty zespołu Kabanos. Wiecznie głodny i bardzo płodny muzorobol nagrał i wydał w roku 2016 dwie płyty: "33" i "Płachta na Byka", w tym jedną w wymyślonym języku, jaki to jest problem? Metalowa wersja nieposkromionej, bezkompromisowej twórczości Zenka, różniąca się od Kabanosa jak różowe baloniki na urodzinach dwunastoletniego dziecka i jedno wielkie cmentarzysko po wojnie nuklearnej, reprezentować będzie klasyczne trio w składzie: Zenek - gitara, wokal, Krzysztof Fuckin' Corzeniowski - bas i Wasyl Bieńkov - perkusja. Ukryj opis
2017-04-01 19:00
Kękę
Trzecie Rzeczy
Cena: 30,00 Szczegóły
KEKĘ powraca do Bielska-Białej z trzecim solowym albumem TRZECIE RZECZY, który uzyskał już status platynowej płyty!

KĘKĘ
www.facebook.com/RadomKeKeprowadzenie:
SONAR
za deckami:
DJ URE

support:
ZPPNH
www.facebook.com/ZPPNH-320729457972872/
?
?

otwarcie bram: 19:00
start: 20:00
Bilety: 30/35 zł
wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!
Regulamin klubu:
www.rudeboyclub.pl/Home/Contact

bilety można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, a niebawem będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

KęKę ? reprezentant Radomia narobił szumu albumem ?Takie Rzeczy?, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała status złotej i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wrócił z kolejnym albumem, który już po miesiącu okrył się złotem, a po 30 tyg na liście Olis zdobyły platynę. ?Nowe Rzeczy? to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie pouczał, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i
nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie brakowało jednak lżejszych tematów. Za muzykę odpowiedzialni byli: Uraz, Lanek, SherlOck, DonDe, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnny Beats.
Trzeci album - ?Trzecie rzeczy? ukazał się 16 września 2016 r.

Sponsor główny koncertu:
www.hostel70s.com.pl
www.nocowanie.pl/noclegi/krakow/apartamenty/28442/

Partnerzy imprezy:
www.hotel-alpin.pl
www.facebook.com/Restauracja-Alpin-620367694808542/
www.ilovebb.pl

Zapraszamy
www.one2pablo.com
www.rudeboyclub.pl Ukryj opis
2017-04-02 19:00
LIPALI, Holyguns
Cena: 35,00 Szczegóły
Lipali i Holyguns w bielskim Rudeboy'u!

https://web.facebook.com/Lipali/
https://web.facebook.com/Holyguns-189667947896991/

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu).
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
Zespół Lipali powstał w 2000 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Tomasza Lipnickiego, po rozwiązaniu grupy Illusion w roku 1999. Początkowo Lipali była solowym projektem Lipnickiego, który nagrał debiutancki album Li-pa-li w 2000 roku z udziałem muzyków sesyjnych. W nagraniach wzięli udział m.in. klawiszowiec Cezary Morawski i gitarzysta Tymon Tymański.

W 2003 roku na zaproszenie Lipnickiego, dołączyli perkusista Łukasz Jeleniewski i basista Adrian Kulik, z którymi rozpoczął występy jako grupa muzyczna. 27 września 2004 roku nakładem Pomaton EMI ukazał się album pt. Pi. Album został zrealizowany w warszawskim studiu Elektra, we współpracy z producentem Adamem Toczko.

25 czerwca 2007 roku nakładem Frontmusic ukazał się trzeci album Lipali pt. Bloo[4]. Album był promowany singlem pt. Sen o lepszym dniu. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii Jacka Kościuszki.

27 marca 2009 roku nakładem wytwórni muzycznej Lemon Records ukazał się czwarty album grupy pt. Trio. Na albumie ukazała się m.in. interpretacji utworu ?Biała flaga? z repertuaru grupy Republika[8]. W lutym 2010 roku wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku rock.

21 czerwca 2011 roku ukazał się pierwszy album koncertu zatytułowany Akustyk Live[10]. Akustyczny koncert został zarejestrowany w sali koncertowej Polskiego Radia im. S.Lutosławskiego (S1) w Warszawie 16 kwietnia także 2011 roku.

Ponad trzy lata od wydania ?Trio? zespół wrócił do studia nagraniowego, czego efektem stał się nowy materiał. Płyta 3850 została wydana 1 października 2012 roku. Znalazło się na niej 11 nowych utworów. W warstwie muzycznej i tekstowej słychać jak zespół ewoluował, zachowując swój rozpoznawalny rockowy styl połączony z bezkompromisowymi tekstami autorstwa Tomasza Lipnickiego. Pod koniec grudnia 2012 roku, pochodzący z albumu, utwór ?Najgroźniejsze zwierzę świata? stał się oficjalną piosenką 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pod koniec września 2014 roku Lipali ogłosiło poszukiwania czwartego członka zespołu. Kilka miesięcy później, 25 lutego 2015 r. ogłoszono, że nowym członkiem grupy został Roman Bereźnicki (gitara, śpiew oraz instrumenty klawiszowe). Czwarty w Lipali jest równocześnie liderem i wokalistą grupy LecteR. W listopadzie 2015 roku ukazał się ich najnowszy album FASADY który uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku rock... Ukryj opis
2017-04-07 19:00
Alcoholica, Adder
Cena: 0,00 Szczegóły
ALCOHOLICA i ADDER na jednej scenie w bielskim Rudeboy Club!!!

Uczta muzyczna dla fanów ciężkich brzmień:
21:30 - Alcoholica - www.alcoholica.pl - Metallica Tribute Band
20:00 - Adder - www.adder.art.pl - ... Adder Tribute Band :)

Ceny biletów i pozostałe szczegóły wkrótce
miejsca stojące

--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Zespół "AlcoholicA" powstał w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.
https://web.facebook.com/pl.Alcoholica/

Adder - zespół założony w 2002 roku Katowicach przez 5 muzyków. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty. Pierwsze demo Addera zatytułowanie "First Bite" zostało nagrane i opublikowane w 2004 roku. Po kilku latach "nie-chcianego-odpoczynku" zespół powraca z nowym składem i świeżą energią na scenie a także nowym albumem "Ashes Of Life".
https://web.facebook.com/adderpl/ Ukryj opis
2017-04-14 19:00
KONTRADIKSHN (Electro-rock, Slovenia)
Szukamy supportu -> Kliknij w Szczegóły...
Cena: 0,00 Szczegóły
Słoweński elektro rock - Kontradikshn w Rudeboy'u!!!

https://web.facebook.com/Kontradikshn/
https://www.youtube.com/watch?v=gnRvTJLH1zM
https://www.youtube.com/watch?v=FG7JwzF4bEo
https://www.youtube.com/watch?v=N3Qy3Zcng_w
http://kontradikshn.com/


Szukamy supportu -> zgłoszenia na poli@rudeboyclub.pl

Ceny biletów i szczegóły już wkrótce!!!
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Kontradikshn - to słoweńska grupa grająca elektro-rock. Ich muzyka to unikalne połączenie break-beat, nowoczesnej elektroniki i drum'n'bass przez (post) punk. Wiadomości jakie przekazują przez swoją muzykę bywają intymne, czasem osobiste i dotyczą głównie słuchacza. Jaša LORENCIC stwierdził: "To tak jakby The Prodigy spotykali Laibach, a po drodze wpadli do Chemical Brothers, żeby wszyscy razem znaleźli się na koncercie, jedynym takim - młodym, świeżym, istotnym i dostępnym. "

W 2013 roku zespół został laureatem na największym Festiwalu Nowych zespołów w byłym jugosłowiańskim obszarze Demofest w Banja Luka, BiH - spośród 400 zespołów, Kontradikshn został wybrany, aby zagrać przed kilku tysięczną publicznością i zdobył 2. miejsce.

W 2014 roku wydali EP "Anatomy" oraz odbyli tournee po całym obszarze byłej Jugosławii. W 2015 roku zostali nominowani do TOP5 NEW słoweńskich zespołów według MENT. Koncertowali na terenie Słowenii, Chorwacji i Bośni. W 2016 roku Wydali debiutancki album "Reframing", który promowali podczas trasy po Chorwacji, Serbii, Macedonii, Czarnogórze i Bośni.

Zespół Kontradikshn został okrzyknięty "słoweńską maszyną elektro-punk-rockową" a także zespołem, pochodzącym z terenów byłej Jugosławii, który robi najbardziej interesujące show podczas swoich występów.

Dyskografia
- Reframing (ALBUM - 2016 - Implicit Division / G-2A Records)
https://kontradikshn.bandcamp.com/
- Memory Dump (SINGLE - 2015 - Implicit Division)
https://www.youtube.com/watch?v=N3Qy3Zcng_w
- Anatomy (EP - 2014 - Vox Records)
https://kontradikshn.bandcamp.com/album/anatomy-ep

Czlonkowie
Petar Stojanović - synth, guitar, vocals ;
Matej Plešej - guitar, bass synth ;
Anže Kump - drums ;


Ukryj opis
2017-04-18 19:00
Jinjer
Bilety już dostępne!
Cena: 30,00 Szczegóły
Jinjer wraca do Polski! pierwszy koncert zagrają w RUDEBOY CLUB

Bilety:
30 w przedsprzedaży /40 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET a już niebawem będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Jinjer to ukraiński zespół łączący progresywny metalcore, groove metal z elementami funku, reggae i jazzu (choć na ostatniej płycie słuchać mocny skręt w stronę death metalu). Głównym elementem rozpoznawalnym Jijner jest bardzo silny wokal Tatiany Shamaiyuk.
W 2015 r. Jinjer podpisał kontrakt z Napalm Records i w 2016 r. wydał trzecią płytę LP "King of Everything".
Szykuje się mocne uderzenie koncertowe! Ukryj opis
2017-04-19 19:00
KORONAL (PL), Fractal Universe (FR), Selfmachine (ND), Unprocessed (DE), X-Panda (ES)
Cena: 30,00 Szczegóły
Prawdziwa uczta dla miłośników takich nurtow jak progressive, death i djent w Rudeboy?u ? KORONAL (Polska), Fractal Universe (Francja), Selfmachine (Holandia), Unprocessed (Niemcy), X-Panda (Estonia).

KORONAL
https://web.facebook.com/KORONAL.official/
https://www.youtube.com/watch?v=sqY2xQ-iG9o&list=PLS5AaP4Ejq6zmtNcndZvI-mTZQuTbBzwz

Fractal Universe
https://web.facebook.com/fractaluniverseband/
https://www.youtube.com/watch?v=maEms-w5v3o

Selfmachine
https://web.facebook.com/selfmachineofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=mFj-zPJMx1Y

Unprocessed
https://web.facebook.com/Unprocessedofficial/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=9bfVuZHgJJQ

X-Panda
https://web.facebook.com/XPandaband/?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=FuSJu-jmmZ0

Szczegóły już wkrótce!

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Koronal - młody polski kwintet grający metal/progressive death/djent założony przez Piotra Chmieleckiego. Pierwszy album zespołu, Flicker Away, jest solidnie zrobiony, na miarę zespołu z wieloletnim stażem i kilkoma wydawnictwami na koncie. W składzie zespołu figurują m.in. byli i aktualni członkowie m.in. Unsun czy Butterfly Trajectory. Interesujący jest fakt, iż partie perkusyjne na płytę nagrywał Dariusz 'Daray' Brzozowski. Prace nad płytą rozpoczęły się już na przełomie 2013 i 2014 roku (pracowali nad nią wówczas tylko Piotr Chmielecki i Patryk Malinowski). Flicker Away zbiera całkiem niezłe recenzje, jest to kawał rzetelnego, technicznego death metalu. Inspiracją dla zespołu są takie kapele jak np. Decapitated, Periphery czy Meshuggah.

Fractal Universe jest zespołem grającym Progressive Death Metal. Został założony w Nancy (Francja) w 2014 roku. Ich pierwsze EP "Boundaries of Reality", zostało wydane w lutym 2015 roku. Płyta ta to esencja wielu kolorów prowadzących do niezbadanych i mistycznych zakątków?

Selfmachine - założony w 2011 roku zespół z gatunku Modern Metal. Groove i melodia, ciężar i chwytliwość to tylko kilka pokreśleń jakich można użyć do opisania współczesnego metalu zespołu Selfmachine.

Unprocessed jest niemieckim zespołem metalowym, założonym w 2013 w Wiesbaden, Hessen. Zespół obecnie koncertuje oraz pracuje nad swoim drugim albumem.

Zespół X-Panda został założony w 2009 w Tartu (Estonia). Styl zespołu można określić jako energetyczny i teatralny. Jest zarówno progresywny jak i dostępny i chwytliwy. Łącząc różne nurty oraz używając efektów wizualnych podczas występów zespół tworzy wspaniałe show z szerokim spektrum emocji i dynamiki.
Ukryj opis
2017-04-22 19:00
VNM
HalfLajf
Cena: 25,00 Szczegóły
Pierwszy, długo wyczekiwany koncert VNM w Bielsku-Białej promujący najnowszy album "HalfLajf"!

VNM
www.facebook.com/vnm.official

prowadzenie:
SONAR
za deckami:
DJ URE

support:
?
?
?

otwarcie bram: 19:00
start: 20:00
bilety: 25/30 PLN
miejsca stojące
wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!
Regulamin klubu:
www.rudeboyclub.pl/Home/Contact

-----------------------
bilety będzie można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Sponsor główny koncertu:
www.hostel70s.com.pl
www.nocowanie.pl/noclegi/krakow/apartamenty/28442/

Partnerzy imprezy:
www.hotel-alpin.pl
www.facebook.com/Restauracja-Alpin-620367694808542/
www.ilovebb.pl

Zapraszamy
www.one2pablo.com
www.rudeboyclub.pl Ukryj opis
2017-04-28 19:15
Riverside
Towards The Blue Horizon Tour 2017
Cena: 60,00 Szczegóły
Koncert zespołu Riverside w ramach "Towards The Blue Horizon Tour 2017" już w kwietniu w Rudeboy'u!

https://web.facebook.com/Riversidepl/

wejście od 19:15
start 20:15
Bilety: 60 zł w przedsprzedaży / 70 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET.
Bilety /tekturki są również dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie od 23.02.2017.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet
----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - BRAK. Wszystkie małe loże zostały zarezerwowane. Istnieje możliwość rezerwacji połowy dużej loży (do 4 os.) w cenie 25 zł.
-----------------------------------
Riverside - polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Została założona w 2001 roku w Warszawie przez perkusistę Piotra Kozieradzkiego, gitarzystę Piotra Grudzińskiego (zmarły w 2016), basistę i wokalistę Mariusza Dudę oraz klawiszowca Jacka Mielnickiego, zastąpionego w 2003 przez Michała Łapaja. Skład zadebiutował wydanym w 2003 roku albumem pt. Out of Myself...

Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo.

Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać "Towards The Blue Horizon Tour". Pierwsza jej odsłona rusza w kwietniu i maju. Druga, podczas której odwiedzimy więcej europejskich krajów, wystartuje jesienią.
Na "Towards The Blue Horizon Tour" pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy.

Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Grudnia, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas "Towards The Blue Horizon Tour". Pamiętajcie - "This is not the end, this is not the time". Ukryj opis
2017-05-10 19:00
Noc Besov XI. - Pohanské povstania
Cena: 0,00 Szczegóły
11. Noc Besov organizowana jest po raz pierwszy w Polsce! Organizujemy trasę aby rozprzestrzenić pogańskiego ducha i ogień przez całą środkową Europę!!!

Wydarzenie to dedykowane jest pogańskim Europejczykom, którzy ok. roku 1000 sprzeciwili się chrystianizacji. Przed koncertem odbędzie się wykład dotyczący tych wydarzeń.

--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Balfor (barbarzyński black metal) - Ukraiński zespół zaprezentuje nowy album "Black Serpent Rising". Zespół tworzą doświadczeni muzycy z takich zespołów jak Khors, Raventale and ex-Hate Forest.
http://www.balfor.info/
http://balfor.bandcamp.com/


Vrani VOLOSA (pagan black metal) -
Bułgarski pagan / black metalowy zespół po raz pierwszy na trasie w Europie środkowej. Zespół wykona akustyczny set w stylu "Bathory" , który można znaleźć na ich koncertowym DVD.
https://web.facebook.com/VRANI-VOLOSA-249600714741/

DEGROYEN (pagan black metal) - Młody zespół pagan black metalowy z patriotycznego morawskiego regionu Czech, który po raz pierwszy wystąpi poza granicami swego kraju. Degroyen zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu.
https://web.facebook.com/degoryen/?fref=ts
http://bandzone.cz/degoryen
Ukryj opis
2017-05-13 19:00
Bitwa o Bielsko vol 8
Cena: 0,00 Szczegóły
Ósma edycja odbywającej się cyklicznie raz do roku imprezy, podczas której wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w Bielsku-Białej!

BITWA O BIELSKO:
www.facebook.com/bitwaobielsko

Szczegóły już wkrótce...
miejsca stojące

wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!
----------------------------------
bilety będzie można nabyć przez naszą stronę www w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko ,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
jury:
?
?
?

gość specjalny:
?

prowadzenie:
?

za deckami:
?

Zapraszamy
www.fb.com/bitwaobielsko
www.rudeboyclub.pl Ukryj opis
2017-06-03 19:00
Rap&Roll Festival
Cena: 0,00 Szczegóły
One2Pablo, wieloletni organizator koncertów hip-hopowych w Bielsku-Białej zaprasza na pierwszą edycję Rap&Roll Festival, która odbędzie się 3 czerwca 2017 roku w bielskim klubie Rudeboy.

Nazwa Rap&Roll wzięła się od bestsellerowej kolekcji ubrań, którą wypuściła marka odzieżowa One2Pablo powstała w 2005 roku w Bielsku-Białej.

Rap&Roll Festival zaprezentuje Wam trzech zdolnych i znanych artystów polskiej rap sceny.

Pierwszego z nich ujawnimy już 11 lutego, drugiego 18 lutego, trzeciego 25 lutego.

Tymczasem udostępniajcie wydarzenie znajomym, gdyż 3 czerwca w klubie Rudeboy szykuje się konkretna uczta dla fanów hip-hopu, czyli ponad 3 godziny rapu na najwyższym poziomie!

Więcej info o przebiegu festiwalu i biletach wkrótce!

miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Zapraszamy
www.fb.com/rapandrollfestival
www.rudeboyclub.pl Ukryj opis
2017-08-31 19:00
Bucovina (ro), Radogost (pl), Netherfell (pl), Ymyrgar (tu)
Cena: 40,00 Szczegóły
Bucovina wybitny Rumuński zespół Folk metalowy.
https://web.facebook.com/officialbucovina/
YT:
www.youtube.com/watch?v=JCoh2ibRVK4
www.youtube.com/watch?v=5Dx5p3a4yCc

Ymyrgar wiodaca afrykańska formacja pagan metalowa z Tunezji, której utwory dotyczą głównie mitologii nordyckiej.
https://web.facebook.com/Ymyrgar/
YT:
www.youtube.com/watch?v=X92SUyzWOVI

Radogost doskonale znany polski projekt folk metalowy, czasami określany jako ''polski Korpiklaani'' ze względu na humor i napędzaną alkoholem lirykę, nie wspominając o folkowych aspektach, a także szczególnego podejścia do muzyki.
https://web.facebook.com/radogostpl/
YT :
www.youtube.com/watch?v=F2rPbmw0aEA

Netherfell to polski zespół folk metalowy. Tworza muzykę składającą się z dawnego folku oraz elementów z różnych nurtów metalu. Zespół wykorzystuje wiele tradycyjnych instrumentów ludowych, takich jak dudy, lira korbowa, bałałajka, gęśle, drewniane flety, a także symfonicznych orkiestracji.
https://web.facebook.com/Netherfell/
YT :
www.youtube.com/watch?v=V6dZanTfI2I

open 18:30
start 19:00


Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET oraz w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------

Ukryj opis