2024-03-22
Chaos, Jads - Open Stage Evening
Cena: 20,00
2024-04-06
Auraparty Prima/ Vera -
Cena: 50,00
2024-04-12
Navvrocki, Tabula Rasa, Fanga - Trasa z życiem
Cena: 30,00

Rezerwacja miejsc siedzących /zobacz plan sali/:

aby zarezerwować loże / miejsce siedzące, należy wysłać sms pod nr tel. +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:  imię i nazwisko, ilość osób, nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 80zł
mała loża do 4os - koszt 40zł

Rezerwacja miejsca siedzącego/loży, nie oznacza rezerwacji biletu!

-------------------------------------------------------------------------------

Zakup biletów KOLEKCJONERSKICH i przez INTERNET :

Zakupu biletów można dokonać na naszej stronie. KUP BILET - należy w pierwszej kolejnosci wybrać koncert i kliknąć "kup bilet", a następnie wpisać swoje dane w wolnych polach. Aktualna lista koncertów i aktualna lista dostepnych biletów na nasze koncerty znajduje się z lewej strony.

Bilety na wszystkie koncerty w naszym klubie dostępne są również w następujących punktach:

1. RUDEBOY CLUB, ul. 1-go Maja 20 , Bielsko-Biała, tylko podczas imprez oraz w dni, w które otwarty jest klub.
2. Salon Muzyczny ELPA - ul. 1-go Maja 19 Bielsko-Biała , w godz. 10.00-17.00 w godzinach pracy sklepu.

PŁATNOŚCI ZA BILETY FIZYCZNE / KOLEKCJONERSKIE W PUNKTACH:
Za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które przychodzicie osobiście do naszych punktów, są dostepne tylko za gotówkę! Szczególnie dotyczy to sprzedaży biletów w Salonie Muzyczny Elpa i Rudeboy Club - bilet kolekcjonerskie są dostępne tam tylko za gotówkę i prosimy przygotować papierowe pieniążki ;)
Elektronicznymi transakcjami - kartami płatniczymi - możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;) Zapraszamy też do zakupu biletów na naszej stronie, gdzie możecie bez wychodzenia z domu zakupić bilet dokonując elektronicznej transakcji.

Po zarezerwowaniu biletu otrzymasz na swoją skrzynkę email unikalny kod wygenerowany przez nasz system rezerwacji biletów. Następnie musisz dokonać przelewu na rachunek klubu (którego numer otrzymasz e-mailem), jako tytuł wpisując otrzymany od nas kod oraz imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji/zakupu biletu na stronie.

Kupna (Rezerwacji) można dokonywać najpóźniej 2 dni przed koncertem, przelew musi zostać odnotowany na naszym rachunku najpóźniej na 24 godziny przed imprezą.

Biletów nie wysyłamy. Do wejścia na koncert/imprezę uprawnia dowód przelewu lub dowód osobisty osoby dokonującej przelewu/wpłaty na konto klubu. Należy go wydrukowac i zabrać ze sobą. Weryfikacja danych osobowych odbywa się przy "bramce" w dniu koncertu.