2007-02-23 14:21:21 Witam 1. Heaven Shall Burn - potwierdzam - jednak z powodów "prywatnych" zespół zagra dopiero w czerwcu. 2. Księga gości jest od wpisywania sie, a nie korespondowania, więc niektóre wpisy nie są zamieszczane, one i tak "nie niosą" ze sobą wielkiej treści, a tylko sieją zamęt w księdze. 3. Dziękuję za pozytywne słowa o stronie, niedługo ruszy cała reszta. 4. Forum bedzie! A kiedy? Na razie staram sie o tym nie myśleć? Sprawa sie wyjasni niedługo!!! 5. Pamiętajcie o tym, że wpis w księdze bedzie widoczny dopiero po mojej akceptacji! Ja nie siedze na necie cały czas.( dlatego wszyscy myśleli , że są pierwsi) 6. Zacznijcie wreszcie liczniej przychodzić na CZAD PARTY - muzyka jes zaje......!!! A piwo? najtańsze w okolicy!!! 7. Cieszę się, reagujecie pozytywnie na takie kapele jak HSB czy The Toasters, takie gwiady zaglądać będą do nas częściej, a szczęki to dopiero Wam opadną jak zagamy SLAYERA!!! Zapraszam i pozdrawiam rudeboy club

2007-02-23 13:02:23 BŁAGAM niech ktoś mi powie, że info o Heaven Shall Burn w kwietniu w Rudym to nie jest prima aprilis, jakaś bujda, albo podły zart... bo mi się wierzyć nie chce i szczęka mi opadła z siłą kilku kiloton na ziemię

Jaaasiek
happy_sad@o2.pl
2007-02-23 11:25:43 wiadomo moze juz kiedy bedzie koncert 2Tm2,3 ??

.n.
2007-02-23 08:33:06 Witam! Piątek 16.02. Byłem na Armii... Szefuniu zrób coś z akustykiem... Może on się nadaje do "puszczania" muzy, etc, ale sztukę położył. Jeden łomot i huk, dobrze że Budzego było w miarę słychać... Aż się boje iść na Dezertera czy Tymka... Reszta bez zarzutu... ;) Pozdrawiam!

2007-02-22 23:07:52 Podoba mi się że forum będzie moderowane,może to ograniczy chamski odzywki i nie bedzie przez to tyle "pyskówek", ostanio ludzie zamiast dyskutowac nadawali na siebie

2007-02-22 22:18:33 Dzięki za Czad Party Poli :P :)

^__^
2007-02-22 18:47:29 niezly klub - o barmankach nie wspomne ;)

rb
2007-02-22 11:43:57 Heaven Shall Burn! Dziekujemy RudeBoy!

yatahaze
yatahaze@go2.pl
2007-02-21 21:00:28 W końcu ktoś się porządnie za to wziął - gratulacje i oby tak dalej! :)

hauer
2007-02-21 20:39:10 Oby tak dalej oby jak najdalej od Szmanów i tym podobnych :D

Nen