Strona główna
Kalendarium
RudeBoy Club
Kontakt / O nas
Kapele i artyści
Studio nagrań
Stowarzyszenie
Akredytacje
Praca w klubie
Kup bilet
Lunch Bar
Wyposażenie
Sklep
Rekomendacje
Linki
Strona główna
Kalendarium
Kontakt / O nas
Kup bilet
Sklep
Kapele i artyści
Akredytacje
Praca w klubie
Studio nagrań
Lunch Bar
Wyposażenie klubu
Stowarzyszenie
Rekomendacje
Linki
... już wkrótce na koncerty; DROWNING POOL (USA), SOEN (Swe) i wielu innych ZAPRASZAMY! -> więcej info w kalendarium...
Dodaj wpis
Imię *
Email
Komentarz *
Dodaj
2007-02-20 10:04:34
bardzo milo...Pod firefoxem chyba wszystko ok, ale w IE cala strona mi sie rozjechała.
yatahaze
yatahaze@go2.pl
2007-02-20 10:00:29
zaszczytnie... RudeRudeRUDE!! miło i całkiem przyjemnie. oby zmiany tylko na lepsze!
BlackSoulfly
paula_ms100@tlen.pl
2007-02-20 10:00:21
Łaha chyba będę pierwsza :D
Kata
2007-02-20 08:31:31
Czyżbym był pierwszy... :-) Piątkowy (2007-02-16) koncert Armii rewelacja. Tylko tak dalej. Czekam na koncerty w ramach MysticTour, a później 2TM2,3.
WavE
wav-e@wp.pl
2007-02-20 01:13:25
fajnie.... Żyjemy.... :PP
popek
2007-02-20 00:23:48
PIERWSZY!
forest
2007-02-19 23:55:20
fajnie że stronka się rozrosła, ale i tak najwązniejsze są koncerty ;) mam nadzieje, że pod tym względem nie będzie gorzej ;)
Monty
2007-02-19 23:28:49
Jestem pierwszy :D ! A wiec jak już tu jestem chciałem powiedziec ze RudeBoy jest super. Dawajta mi jakies dirty punkowe koncerty i ogolnie hardcore tu ma byc, prosze pana szefa... I nie zapominajcie to tanszym piwie, jakies lajtowe imprezki z tanim piwiem do dobry pomysl, jakies JAM SESSION w mile weekendowe wieczorki strasznie mi by pasowały... :D Good Luck RudeBoy!
Marek
2007-02-19 23:17:48
Jestem pierwszy :D ! A wiec jak już tu jestem chciałem powiedziec ze RudeBoy jest super. Dawajta mi jakies dirty punkowe koncerty i ogolnie hardcore tu ma byc, prosze pana szefa... I nie zapominajcie to tanszym piwie, jakies lajtowe imprezki z tanim piwiem do dobry pomysl, jakies JAM SESSION w mile weekendowe wieczorki strasznie mi by pasowały... :D Good Luck RudeBoy!
Marek
2007-02-19 22:26:52
Spoko przerobiona stronka, ale czasem mi się rozjeżdża na Firefoxie - nie wiem jak na innych przeglądarkach. Pozdrawia Paczes :))
Paczes
««
«
…
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
»
Obserwuj nas na Instagramie
RUDEBOY CLUB